شنبه, ۰۲ تیر ۱۴۰۳

اهمیت یادگیری و تسلط بر زبان انگلیسی و نقش آن در ارتقای مهارت های شغلی و زندگی فردی بر کسی پوشیده نیست. از طرفی زبان انگلیسی، زبان علم است و تسلط بر آن، موجبات پیشرفت در امر آموزش و پژوهش را فراهم می آورد. از این رو، واحد توانمندسازی اعضای هیأت علمی، اقدام به طراحی و اجرای دوره ترمیک آموزش زبان انگلیسی ویژه اعضای محترم هیأت علمی، با استفاده از مدرسین ذیصلاح و تحت نظارت مدیریت مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دانشکده نموده است.


علاقه مندان جهت شرکت در دوره، لطفا حداکثر تا تاریخ ٣ اسفندماه با مراجعه به مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی، درخواست خود را اعلام بفرمایند. تعیین سطح در هفته سوم اسفندماه در محل سالن کنفرانس شجاع پور انجام خواهد شد. اساتید محترم لطفا حداکثر تا پایان روز شنبه ٧ اسفندماه، از طریق فرم زیر مشخص بفرمایید که تمایل دارید در کدام روز در آزمون تعیین سطح شرکت نمایید. ضمنا توضیح کوتاهی در خصوص چگونگی آزمون تعیین سطح هم در ابتدای فرم قرار گرفته است.

https://formaloo.com/zzaqm

 

شروع کلاس ها در صورت به حد نصاب رسیدن، از اردیبهشت ماه ١۴٠١ خواهد بود. کلاس ها به صورت حضوری در ١۶ الی ٢٠ جلسه برگزار خواهند شد و پس از پایان دوره، در صورتی که شرکت کنندگان در آزمون شفاهی و کتبی نمره لازم را کسب نمایند، به سطح بعدی راه خواهند یافت.

لازم به ذکر است که شرکت در این دوره هزینه ای ندارد و به شرکت کنندگان گواهی شرکت در دوره اعطا خواهد شد.

دسترسی سریع

Template Design:Dima Group